Autokopen.nl Snel gevonden!

Let op! Geld lenen kost geld

50/50 Deals voor Mazda 2 en 3

Betaal nu de helft en de rest over een jaar

Importeursactie Let op: deze actie is verlopen

De Mazda 2 en 3 zijn bereikbaarder dan ooit met de 50/50 Deals. Je betaalt bij aankoop de helft en de rest pas een jaar later.

Mazda maakt het met de 50/50 Deals makkelijk om een Mazda 2 of Mazda 3 aan te schaffen. Je hoeft tijdelijk bij aankoop slechts de helft van de prijs te betalen. Zo kun je bijvoorbeeld de zuinige en wegenbelastingvrije Mazda 2 1.3 BiFuel, voorzien van vijf deuren en de GT-M Line, al meenemen voor 7.995 euro.

De andere helft van de verkoopprijs betaal je na een jaar, dus daar kun je ondertussen nog voor sparen. Je krijgt voor het tussenliggend jaar een financiering met 0 (nul) procent rente; er worden zogezegd geen maandbedragen of andere kosten aan je doorberekend.

Rekenvoorbeeld 1.3 BiFuel GT-M Line
Verkoopadviesprijs: € 15.990,-
Aanbetaling bij aankoop: € 7.995,-
Kredietsom (= restbedrag): € 7.995,-
Aflossing/rente krediet: -
Te betalen slotsom na 1 jaar: € 7.995,-

 

Het krediet wordt geregeld door de Mazda-dealer. Het wordt verstrekt door de Ribank, onderdeel van Crédit Agricole en geregistreerd bij de Autoriteit Financiële Markten en de Kamer van Koophandel.

Voorwaarden

Voor kredietacceptatie worden je persoonlijke gegevens getoetst en geregistreerd bij het Bureau Krediet Registratie. Vraag de Mazda-dealer naar de volledige voorwaarden van de actie en de financiering. Tags: mazda 2 3 50/50 deal financiering