Autokopen.nl Snel gevonden!

Daimler viert terugkeer met hoogstaande Super Eight

Autonieuws 27 juli 2005

Het oudste nog bestaande Engelse automerk, komt dit najaar terug in de showrooms. De Daimler Super Eight is gericht op automobilisten die het mooiste en beste eisen.

Na de terugkeer van illustere merknamen als Maybach en Bugatti maakt nu ook Daimler zijn rentree. De naam Daimler bestaat bijna 110 jaar. Het merk heeft een grote traditie in bijzondere automodellen met een voorname uitstraling. Luxe, fijnzinnige styling en individualisme zijn kernwoorden voor het merk. Na een kortstondige afwezigheid van zeven jaar is Daimler terug met een nieuw model. Net als vroeger is het nieuwe model afgeleid van een Jaguar.

De motorisering van de Super Eight is in ieder geval ruimschoots voldoende. De 400 pk sterke 4.2 liter V8 met supercharger levert uitstekende prestaties in de aluminium Daimler-koets. Ook het interieur stelt niet teleur met voorzieningen op hoog niveau. Er is luxueuze bekleding, een hoogwaardige afwerking en een uitgebreide standaarduitrusting. Automatic Climate Control met vier temperatuurzones is standaard, net als een Touch Screen navigatiesysteem met tv-tuner, een elektrisch verstelbare achterbank met twee individuele zitplaatsen en neerklapbare tafels. Volgens Daimler combineert de Super Eight een stijlvol uiterlijk met geavanceerde technologie. Hij is leverbaar vanaf november 2005, prijzen zijn nog niet bekendgemaakt.

Reacties: bekijk reacties reageer zelf Tags: daimler

Reageer