Autokopen.nl Snel gevonden!

Nieuwe Kia Picanto razendsnel uit de startblokken

Nieuwe Kia Picanto razendsnel uit de startblokken
Nieuwe Kia Picanto razendsnel uit de startblokken
Kia Picanto 2011 zijachter dynamisch Kia Picanto 2011 zijvoor Kia Picanto 2011 dashboard

Klik op de afbeeldingen om te vergroten

27 juli 2011

  • In enkele maanden tijd al ruim 4.300 Picanto’s verkocht
  • Waardevastheid nieuwe Picanto positief beoordeeld door restwaarde bepaler Autotelex
  • Picanto 1.2 CVVT met Comfort Pack meest waardevaste auto in A-segment

De compleet nieuwe Kia Picanto, die sinds mei in Nederland leverbaar is, is razendsnel uit de startblokken gekomen. In slechts enkele maanden tijd leverde Kia in ons land al ruim 4.300 exemplaren van de compacte, trendy Picanto aan de nieuwe eigenaren. Het aantal orders voor de Picanto is op dit moment zelfs bijna dubbel zo hoog. Alle ingrediënten zijn aanwezig om dit succes op een nog hoger niveau te brengen, zeker wanneer de sportieve Kia Picanto driedeurs uitvoering na de zomer in showrooms arriveert.

Met de compleet nieuwe versie heeft de populaire Kia Picanto een waardige opvolger gekregen, met een scala aan sterke punten en eigenschappen die het Nederlandse publiek in hoog tempo weten te overtuigen. De Picanto heeft een meer volwassen design gekregen, met stoere en trendy trekken die bijzonder goed in de smaak van potentiële kopers vallen. Onder de motorkap heeft de Picanto nieuwe, pittige 1.0 en 1.2 motoren gekregen die in Nederland zijn vrijgesteld van BPM en wegenbelasting. Hiermee vallen ze voor zakelijke rijders in het gunstige bijtellingstarief van 14%. Daarnaast geeft Kia standaard zeven jaar fabrieksgarantie op alle modellen inclusief de nieuwe Picanto.

Positieve restwaardebepaling door Autotelex

Een ander belangrijk aankoopargument waarop consumenten veelal hun keuze bepalen, is de restwaarde van een auto. Autotelex, marktleider in Nederland in het in kaart brengen van voertuiggegevens en een gerenommeerde onderneming op het gebied van restwaardebepaling, heeft recent een uitgebreid restwaarderapport over de nieuwe Kia Picanto uitgebracht. Daarin wordt de Kia Picanto zeer positief beoordeeld en bestempeld als een verantwoorde en waardevaste aankoop.

Uit de conclusie van Autotelex bleek zelfs dat specifiek de Picanto 1.2 CVVT met Comfort Pack na een gebruiksperiode van één, twee, drie en zelfs na vier jaar de meest waardevaste auto in het A-segment is. Een meer dan prettig gegeven voor automobilisten die de aanschaf van een nieuwe Picanto overwegen.

Kia Picanto: volop keus

Kia levert de nieuwe Picanto als drie- en vijfdeurs. De sportieve driedeursvariant verschijnt na de zomer op de Nederlandse markt, terwijl de praktische vijfdeursversie al enkele maanden volop leverbaar is. Er is keuze uit twee compleet nieuwe en superzuinige krachtbronnen, die standaard zijn gekoppeld aan een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Beide motoren zijn belastingvrij, dus geen BPM, geen wegenbelasting en slechts 14% bijtelling voor zakelijke rijders.

De Kia Picanto 1.0 CVVT is er al vanaf € 7.995,-.

bron: Kia Motors Nederland

overige persberichten van Kia
ga naar de Kia pagina

Reacties

Reacties
Reacties

(Niet anoniem reageren? Log hier in!)Naam:

Ongewenst bericht, want:

sluiten