Autokopen.nl Snel gevonden!

Nieuwe Renault Twingo

Nieuwe Renault Twingo
Nieuwe Renault Twingo
Renault Twingo 2012 schuinvoor studio Renault-logo van Twingo 2012

Klik op de afbeeldingen om te vergroten

28 juli 2011

Renault onthult de nieuwe Renault Twingo, het eerste model dat is geïnspireerd door de nieuwe merkidentiteit van het Franse merk. Renaults meest compacte model wordt officieel onthuld tijdens de internationale autoshow IAA in Frankfurt in september.

Het front van de nieuwe Renault Twingo laat duidelijk de nieuwe designelementen zien, zoals een kenmerkende grille. Het Renault-logo is vergroot en verticaal op de motorkap geplaatst, waardoor het prominent aanwezig is. Designelementen als de ronde verstralers zijn ontleend aan de eerste generatie van de Twingo, die in 1992 zijn werelddebuut beleefde. Zo komen traditie en innovatie samen in de expressieve nieuwe Twingo.

Vol ornaat

De nieuwe Renault Twingo is in vol ornaat te bewonderen tijdens de IAA in Frankfurt: op 13 september 2011 verzorgt Carlos Tavares, Chief Operating Officer bij Renault, de officiële onthulling.
De introductie in Nederland zal in januari 2012 plaatsvinden.

bron: Renault Public Relations

overige persberichten van Renault
ga naar de Renault pagina

Reacties

Reacties
Reacties

(Niet anoniem reageren? Log hier in!)Naam:

Ongewenst bericht, want:

sluiten