Opel introduceert totaaloplossing voor Ampera
15 september 2011
- Opel introduceert totale laadoplossing voor Ampera-rijders op Ecomobiel 2011
- The New Motion en Opel gezamenlijk op ‘elektrische vakbeurs’
Opel is prominent aanwezig op Ecomobiel 2011. Het thema van deze vakbeurs voor duurzame mobiliteit is dit jaar ‘Stop Thinking, Start Acting’. Een boodschap waar Opel gehoor aan geeft met de Ampera. Deze eerste elektrisch aangedreven gezinsauto met een bruikbare actieradius verschijnt al eind dit jaar op de markt. In de aanloop naar deze marktintroductie maakt Opel in samenwerking met The New Motion op Ecomobiel 2011 een totale laadoplossing voor toekomstige Ampera-eigenaren bekend.
De totale laadoplossing – thuis, op het werk en in openbare ruimten opladen – voor toekomstige Opel Ampera-rijders is tot stand gekomen met behulp van The New Motion, een bedrijf dat een landelijk netwerk van oplaadpunten en snelladers wil realiseren. De plannen hiervoor worden tijdens Ecomobiel bekendgemaakt. De oplaadmogelijkheden voor Ampera-rijders zijn een aanvulling op de al bijzonder efficiënte oplossing van de range extender waarmee de Ampera is uitgerust. Hiermee wordt de actieradius van de revolutionaire Opel vergroot tot ruim 500 kilometer, ongekend voor een elektrische auto.
Opel en The New Motion werken al langer samen. Tijdens de internationale mediapresentatie van de Opel Ampera eerder dit jaar in Den Haag, verzorgde The New Motion alle oplaadpunten. Verder werken beide partijen aan een speciale applicatie waarmee Ampera-rijders het dichtstbijzijnde oplaadpunt kunnen zien, maar bijvoorbeeld ook de laadstatus van hun auto.
Proefritten
Uiteraard is de Opel Ampera tijdens Ecomobiel ook in ‘levende lijve’ aanwezig. Op de eerste dag van Ecomobiel zijn er zelfs diverse exemplaren beschikbaar voor proefritten, aangezien de Europese Ampera Road Show op die dag een tussenstop maakt bij de beurs in Ahoy, Rotterdam.
Verleidingsdag
De vakbeurs Ecomobiel 2011 vindt plaats op dinsdag 27 september en woensdag 28 september in Ahoy Rotterdam, van 10.00 tot 18.30 uur. Een onderdeel van Ecomobiel is de Verleidingsdag, op de eerste dag van de vakbeurs, georganiseerd door The New Motion. Fleetmanagers, zakelijke beslissers en pers krijgen een exclusieve rondleiding over de beursvloer en kunnen ‘speeddaten’ met de standhouders. Consumenten zijn ook welkom op Ecomobiel: op 27 september van 17.00 tot 20.30 uur.
bron: Opel Nederland, afdeling PR, Sponsoring & Events

