Finetuning Porsche 918 Spyder zorgt voor nóg betere prestaties
Porsche heeft voordat de eerste exemplaren van de nieuwe 918 Spyder worden afgeleverd de prestaties nóg verder weten aan te scherpen. Van 0 naar 100 km/u kan nu in 2,6 seconden.
Porsche heeft voordat de eerste exemplaren van de nieuwe 918 Spyder worden afgeleverd de prestaties nóg verder weten aan te scherpen. Van 0 naar 100 km/u kan nu in 2,6 seconden.
En opeens is daar de productieversie van de Porsche 918 Spyder! We hebben alle informatie, waaronder de indrukwekkende prestatiecijfers en de prijs.
Screenshots van de interactieve brochure van de Porsche 918 Spyder zwerven over het internet. Het productiemodel blijkt net zo indrukwekkend te zijn als het studiemodel dat eraf vooraf ging.
Porsche laat weten dat de ontwikkeling van de 918 Spyder op schema ligt. Op dit moment worden volop praktijktests uitgevoerd met de hybride sportauto.
Wanneer de Porsche 918 Spyder Hybrid over enkele jaren op de markt komt, zullen er enkele forse wijzigingen zijn doorgevoerd ten opzichte van de conceptcar uit 2010.
Het is de meest besproken Porsche in jaren: de 918 Spyder. Porsche werkt hard aan een productieversie waarvoor de orderboeken nu zijn geopend.
Porsche zal in Detroit een nieuwe conceptcar onthullen, maar wat voor een? Volgens Automotive News gaat het om een coupé-versie van de spectaculaire 918 Spyder die op de autosalon van Genève stond afgelopen jaar.
Porsche werkt hard aan de productieversie van de spectaculaire 918 Spyder Concept. De eerste kleimodellen van het definitieve ontwerp zijn klaar.
De hoge bazen van Porsche hebben groen licht gegeven voor de ontwikkelingsstart van de 918 Spyder. Het mooie nieuws komt niet als een verrassing.
Mocht de Porsche 918 Spyder in productie gaan dan hangt er een prijskaartje aan van zo’n 500.000 euro. Exclusief belastingen, welteverstaan.
Porsche heeft al 900 kopers gevonden voor de productieversie van de 918 Spyder Concept. De auto gaat pas in productie als er duizend geïnteresseerden hebben toegezegd.
Na de overweldigende reacties op de Porsche 918 Spyder op de autosalon van Genève kan Porsche er niet meer omheen. Volgens topman Michael Macht wil ‘iedereen in het bedrijf’ dat de auto in productie gaat.