Ford Ka/Ka+ kopen | 1347 auto’s beschikbaar | AutoKopen
Return to marketplace

Terug naar het auto overzicht

Ford Ka/Ka+

1.2 Champions Edition 1e Eig. 61.400 km +NAP NL-auto

€ 4 950

Essentiële informatie

Bouwjaar

2012

Kilometerstand

61 419 km

Prijs

€ 4 950

Aantal vorige eigenaren

1

Type

Tweedehands

Garantie

12 Maanden

Kenteken

61XPS7


Configuratie

Carrosserievorm

Hatchback

Aantal deuren

3

Motortype

Benzine

Transmissie

Handgeschakeld

Cilinderinhoud

1 242 cc

Cilinders

4

Versnellingen

5

Gewicht

840 kg

Max. Trekgewicht

1150 kg

Aandrijving

tweewielaandrijving


Kleur en bekleding

Kleur exterieur

Groen

Kleur binnenbekleding

Zwart

Bekleding

Overige


Verbruik en uitstoot

Verbruik algemeen

4 l/100km

CO₂ uitstoot

115 g/km

Emissieklasse

5


Uitrusting

Exterieur

Checkmark

Getinte ramen

Checkmark

Verwarmde spiegels

Checkmark

Lichtmetalen velgen

Interieur

Checkmark

Regensensor

Assistentie, Technologie & Veiligheid

Checkmark

Parkeerhulp

Checkmark

Cruise control

Checkmark

ABS

Checkmark

Airbag bestuurder

Checkmark

Airbag passagier

Checkmark

Zijdelingse airbag

Extra uitleg verkoper

Technische informatie
Bandenmaat: 195/50 R15
Acceleratie (0-100): 13,1 s
Topsnelheid: 159 km/u

Maten en gewichten
Laadvermogen: 480 kg
GVW: 1.320 kg
Wielbasis: 230 cm

Interieur
Interieur: Antraciet met grijs, Stof
Aantal zitplaatsen: 4

Milieu en verbruik
Brandstofverbruik in de stad: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Energielabel: B

Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
APK: Nieuwe APK bij aflevering
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 67 - € 74 per kwartaal

Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Garantie bij keuze pakket v.a. 495,-: Zie onze website bij afleveringspakketten.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; vanaf 495,-

Karaktervolle Ka! Waarom jij kiest voor deze Ford Ka 1.2 Champions Edition

Ontdek deze betrouwbare Ford Ka: compact, stijlvol, goed onderhouden én uitgevoerd in een opvallende groene kleur. Ze heeft slechts 61.400 km gelopen, volledig aantoonbaar met een NAP-certificaat en is afkomstig van de eerste eigenaar. Stap in en ervaar het zelf: de lage kilometerstand en daardoor minimale slijtage geven deze Ford Ka een heerlijk soepele rijervaring. Dankzij haar betrouwbare historie en nette staat heb je nog jarenlang rijplezier. Deze en nog veel meer kwaliteitsoccasions vind je bij T&O Auto's.


Refurbished Ride

Deze Ford Ka is een Refurbished Ride van T&O Auto’s. Dit houdt in dat je deze auto bijna niet van een nieuwe kunt onderscheiden. Onze Refurbished Rides verkeren namelijk in topconditie en hebben geen schadeverleden. Daarnaast zijn het interieur en exterieur als nieuw, en controleren we de auto op maar liefst 55 technische en 40 optische punten. Hierdoor rijd jij zorgeloos rond.


Verzorgde buitenkant en fris interieur

Haar vrolijke groen/gele metallic lak zorgt voor een speelse look, je vind haar zo weeer terug op iedere parkeerplaats. De elektrisch verstelbare én verwarmde buitenspiegels maken haar extra gebruiksvriendelijk. Ze staat op 15" lichtmetalen velgen en het getinte warmtewerende glas houdt het interieur koel. Binnenin is het schoon, fris en netjes. De stoelen zitten comfortabel en zijn in hoogte verstelbaar, het stuur is verstelbaar, en de achterbank kun je in delen neerklappen. Ideaal voor boodschappen, sportspullen of spontane weekendjes weg. Deze Ka is klein van buiten, maar slim ingedeeld van binnen: precies wat je in dit segment wilt.


Vol met comfort en slimme veiligheidsopties

Ondanks haar compacte formaat heeft ze leuke extra opties. Van airco tot elektrische ramen, Bluetooth telefoonvoorbereiding. Met de audio-installatie luister je altijd naar hoogwaardige muziek. Ook qua veiligheid zit het helemaal goed: ABS, airbags (voor en zij), een start/stop-systeem, startblokkering, ESP, een boordcomputer… je hebt alles binnen handbereik voor zorgeloos rijden.


Kies voor de beste prijs-kwaliteitverhouding

Wellicht vind je een andere aanbieder met een Ford Ka tegen een lagere prijs. Dan lijkt het aantrekkelijk om voor die auto te kiezen, maar een lagere prijs kan duiden op mindere kwaliteit. Denk aan meerdere eigenaren, een hogere kilometerstand, ontbrekende onderhoudsgeschiedenis of geen NAP-certificering. Ook kan het gaan om een import- of schadeverleden, minder extra’s of een aanbieder die geen service kan verlenen. Dit kunnen grote nadelen zijn.

Wil je jarenlang zorgeloos rijden? Bij T&O Auto’s kies je voor zekerheid, transparantie en kwaliteit. Zo weet je dat je niet alleen voordelig, maar ook verstandig koopt.


Ervaar haar zelf

De taxatiefoto’s staan online en onze eigen professionele foto's volgen binnenkort. Máár het is natuurlijk veel beter om haar in het echt te bekijken: kom daarom langs en maak een proefrit. Grote kans dat je meteen merkt hoe fijn ze rijdt en voor je het weet ben je verkocht. ;) De koffie staat klaar!


Openingstijden

Ma–Vr: 10.00–17.00 | Za: 10.00–16.00
Maak bij voorkeur een afspraak om wachttijd te voorkomen. Tijdens onze openingstijden ben je ook zonder afspraak welkom, al kan het zijn dat je even moet wachten.


Over T&O Auto’s

Welkom bij eersteklas BOVAG-autobedrijf T&O Auto’s: de occasiondealer van ’t Gooi en omstreken die staat voor kwaliteit. Ons familiebedrijf is al vier generaties lang werkzaam in de automobielbranche. Alle occasions zijn ingekocht na een vakkundige inspectie, zodat jij altijd verzekerd bent van een goede aankoop. Wat kun je van ons verwachten? Enthousiasme voor alle automerken en een professioneel team dat alles weet over het autovak. Bij T&O Auto’s staat de klant én zijn mobiliteit altijd op nummer 1!

Wij zijn aangesloten bij de BOVAG en bieden je de vrijheid om het BOVAG-pakket tegen een meerprijs af te sluiten. We begrijpen dat elke klant specifieke wensen heeft wat betreft garantie bij de aankoop van een occasion. Daarom bieden we niet standaard alle auto’s met een BOVAG-garantie, maar laten we de keuze aan jou. Standaard leveren we alle auto’s met het basispakket tegen een aantrekkelijke meeneemprijs. Wil je extra service en garanties? Kijk dan op onze website voor meer informatie. Je hebt de keuze: een full-servicepakket of de auto direct meenemen. Jij beslist!


Ford Ka/Ka+

1.2 Champions Edition 1e Eig. 61.400 km +NAP NL-auto

T&O Auto's

Nederhorst den Berg, NL

Verzekering nodig?

Ontdek de beste verzekering voor deze Ford Ka/Ka+.

insurance

€ 1 995

190 170 km Benzine Handgeschakeld

€ 3 445

132 777 km Benzine Handgeschakeld

Gorredijk

Auto van Netten

€ 9 950

60 794 km Benzine Handgeschakeld

€ 6 950

41 320 km Benzine Handgeschakeld

Nederhorst den Berg

T&O Auto's

€ 4 500

148 040 km Benzine Handgeschakeld

€ 3 950

74 492 km Benzine Handgeschakeld

€ 3 950

97 969 km Benzine Handgeschakeld

€ 5 500

130 927 km Benzine Handgeschakeld

€ 4 950

223 568 km Aardgas Handgeschakeld

€ 4 945

286 863 km Diesel Handgeschakeld

2012

Opel
Agila

€ 4 750

142 562 km Benzine Handgeschakeld

2010

Mazda
2

€ 4 995

142 677 km Benzine Handgeschakeld

€ 4 999

168 102 km Benzine Handgeschakeld

€ 5 345

215 565 km Benzine Automaat

2010

Mazda
2

€ 4 950

85 720 km Benzine Handgeschakeld

Nederhorst den Berg

T&O Auto's

2014

Opel
Corsa

€ 5 445

256 210 km Diesel Handgeschakeld

€ 4 900

144 559 km Benzine Handgeschakeld

Apeldoorn

Auto Keijzers

€ 4 995

164 634 km Benzine Handgeschakeld

€ 4 500

146 147 km Benzine Handgeschakeld

2002

BMW
325

€ 4 950

264 176 km Benzine Automaat