Mercedes SLC 200 kopen | 1153 auto’s beschikbaar | AutoKopen
Return to marketplace

Terug naar het auto overzicht

Mercedes SLC 200

RedArt Edition

€ 26 850

Essentiële informatie

Bouwjaar

2017

Kilometerstand

68 059 km

Prijs

€ 26 850

Aantal vorige eigenaren

2

Type

Tweedehands

Garantie

12 Maanden

Kenteken

SJ824L


Configuratie

Carrosserievorm

Cabrio

Aantal deuren

2

Motortype

Benzine

Transmissie

Automaat

Cilinderinhoud

1 991 cc

Cilinders

4

Versnellingen

9

Gewicht

1380 kg

Aandrijving

tweewielaandrijving


Kleur en bekleding

Kleur exterieur

Zwart

Laksoort

Metallic

Kleur binnenbekleding

Zwart

Bekleding

Leder


Verbruik en uitstoot

Verbruik algemeen

6 l/100km

CO₂ uitstoot

143 g/km

Emissieklasse

6


Uitrusting

Exterieur

Checkmark

Verwarmde spiegels

Checkmark

Panoramisch dak

Checkmark

Dagrijlichten

Interieur

Checkmark

Stuurpaddles

Checkmark

Zetelverwarming

Checkmark

Sportzetels

Checkmark

Isofix

Assistentie, Technologie & Veiligheid

Checkmark

Parkeerhulp

Checkmark

High-beam assistant

Checkmark

Dodehoekassistent

Checkmark

Cruise control

Checkmark

ABS

Checkmark

Airbag bestuurder

Checkmark

Airbag passagier

Checkmark

Zijdelingse airbag

Checkmark

Airbag achteraan

Checkmark

Vermoeidheidsdetectie

Extra uitleg verkoper

Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2016 - dec. 2018
Modelcode: R172

Technische informatie
Koppel: 300 Nm

Aandrijving
Tankinhoud: 60 liter

Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,9 s
Topsnelheid: 237 km/u

Maten en gewichten
Laadvermogen: 415 kg
GVW: 1.795 kg
Afmetingen (LxBxH): 415 x 182 x 131 cm
Wielbasis: 243 cm

Interieur
Aantal zitplaatsen: 2

Milieu en verbruik
Brandstofverbruik in de stad: 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Energielabel: D

Historie
Onderhouden volgens voorschriften: ja

Staat
Algemene staat: goed
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 217 - € 240 per kwartaal

Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja

Productveiligheid
Fabrikant: Vakgarage Auto Nol Tabaksplanter 4a 3861SH NIJKERK GLD, NL 0332465517 http://www.autonol.nl [email protected]

Whatsapp: 06- 57668466

Zodra de zon zich laat zien, kunt u heerlijk genieten achter het stuur van deze cabriolet. Laat u niets wijsmaken, deze Mercedes-Benz SLC biedt alles wat u van een auto verlangt. Deze auto komt uit 2017. De krachtige benzinemotor staat garant voor uitstekende prestaties. Het lederen interieur maakt het echt af. Doe maar luxe! Neem plaats in de verwarmbare voorstoelen en voel de weldaad in koude dagen. Opvallend zijn de stoere sportstoelen, die zorgen voor een onwrikbare zit in de scherpe bochten. Kiezen tussen open en dicht rijden kan met een druk op de knop dankzij de elektrisch bediende cabriokap. Met het grote glazen panoramadak geniet u van maximale lichtinval. In deze Mercedes-Benz profiteert u onder andere ook van: LED koplampen, sportonderstel, LED-achterlichten en windscherm.

Met uw smartphone maakt u overal contact met de auto. Remote services geven direct inzicht in uiteenlopende functies en zijn op afstand te activeren. Prettig, altijd weten waar je moet zijn en hoe lang de rit nog duurt met het full map navigatiesysteem. De sensoren van de achteropkomend verkeer waarschuwing houden zicht op de dode hoeken achter u. Te weinig afstand tot de achterligger? Het systeem geeft direct een signaal. Ook is de auto voorzien van automatische airconditioning. Alle belangrijke audiofuncties heeft u onder handbereik met de audiobediening op het stuur. Deze Mercedes-Benz is voorzien van schakelpaddles aan het stuur, parkeersensoren voor en achter, cruise control, isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.

In de Mercedes-Benz SLC heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Deze auto waarschuwt de bestuurder als die tekenen van vermoeidheid vertoont en kan zo ernstige ongelukken voorkomen. Een veilige extra is de Brake Assist. Uit onderzoek blijkt dat bestuurders bij een noodstop niet het maximum uit hun remkracht halen. Met deze automatische remondersteuning wel. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Mercedes-Benz bovendien dodehoekdetectie, hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.

Rijden met de wind in je haren? Bel nu voor een proefrit!

= Bedrijfsinformatie =

Wij kunnen de eventuele financiering van de auto geheel voor u verzorgen, zowel zakelijk als particulier. Daarnaast kunt u auto's jonger dan 10 jaar oud nu ook Private Leasen incl. eigendom! Dit kan al vanaf € 300.- per maand (afhankelijk van merk, type ed) inclusief verzekering, onderhoud en pechhulp! Bovendien kunnen, indien gewenst, alle zaken online geregeld worden en kunt u proefrijden met de auto aan huis. Bel ons voor de mogelijkheden of de exacte leaseprijs per maand op 033-2465517, wij staan u graag ter woord! Whatsapp: 06-57668466

Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld, is Vakgarage Auto Nol niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden, zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.


Mercedes SLC 200

RedArt Edition

Vakgarage Auto Nol

Nijkerk, NL

Verzekering nodig?

Ontdek de beste verzekering voor deze Mercedes SLC 200.

insurance

1990

Jaguar
XJS

€ 24 295

75 891 km Benzine Automaat

Bergschenhoek

Wim Hofman Auto's

€ 25 950

121 168 km Benzine Handgeschakeld

Amsterdam-Duivendrecht

Mobility Group Haaker Amsterdam

€ 28 950

151 443 km Benzine Automaat

Velddriel

Maas Auto's

€ 24 999

87 685 km Benzine Automaat

Bergschenhoek

Wim Hofman Auto's

1994

Jaguar
XJS

€ 27 399

144 826 km Benzine Automaat

Bergschenhoek

Wim Hofman Auto's

2017

Audi
A5

€ 25 395

95 527 km Benzine Automaat

Bergschenhoek

Wim Hofman Auto's

€ 26 900

37 810 km Benzine Handgeschakeld

2011

Saab
9-3

€ 28 400

98 972 km Benzine Automaat

2022

Fiat
500X

€ 25 900

59 732 km Benzine Automaat

€ 26 950

97 026 km Benzine Automaat

€ 27 500

228 703 km Benzine Handgeschakeld

1998

BMW
Z3

€ 26 950

229 844 km Benzine Handgeschakeld

Scherpenzeel

Vlastuin Auto