Suzuki Splash kopen | 197 auto’s beschikbaar | AutoKopen
Return to marketplace

Terug naar het auto overzicht

Suzuki Splash

1.2 Exclusive EASSS | Keyless | Stoelverwarming | Airco

€ 7 950

Essentiële informatie

Bouwjaar

2014

Kilometerstand

74 036 km

Prijs

€ 7 950

Type

Tweedehands

Garantie

12 Maanden

Kenteken

1TXD35


Configuratie

Carrosserievorm

Hatchback

Aantal deuren

5

Motortype

Benzine

Transmissie

Handgeschakeld

Cilinderinhoud

1 242 cc

Cilinders

4

Versnellingen

5

Gewicht

965 kg

Max. Trekgewicht

200 kg


Kleur en bekleding

Kleur exterieur

Blauw

Laksoort

Metallic

Kleur binnenbekleding

Grijs

Bekleding

Overige


Verbruik en uitstoot

Verbruik algemeen

5 l/100km

CO₂ uitstoot

115 g/km

Emissieklasse

5


Uitrusting

Exterieur

Checkmark

Getinte ramen

Checkmark

Verwarmde spiegels

Checkmark

Lichtmetalen velgen

Interieur

Checkmark

Zetelverwarming

Checkmark

Toegang zonder sleutel

Assistentie, Technologie & Veiligheid

Checkmark

ABS

Checkmark

Airbag bestuurder

Checkmark

Airbag passagier

Checkmark

Zijdelingse airbag

Checkmark

Airbag achteraan

Extra uitleg verkoper

Technische informatie
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 12,1 s
Topsnelheid: 175 km/u
Wielbasis: 236 cm

Interieur
Interieur: Zwart/grijs, Stof
Aantal zitplaatsen: 5

Milieu en verbruik
Brandstofverbruik in de stad: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
CO₂-uitstoot (NEDC): 115 g/km
Energielabel: C

Onderhoud, historie en staat
APK: Nieuwe APK bij aflevering
Aantal sleutels: 2

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal

Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja

Identificatie
Referentienummer: 6352

Bent u op zoek naar een ruime en betrouwbare hatchback die comfort en veiligheid hoog in het vaandel heeft staan? Dan is deze blauwe Suzuki Splash 1.2 Exclusive EASSS uit 2014 wellicht de perfecte match voor u. Met zijn benzine motor met een vermogen van 94 PK en een kilometerstand van 74036 is deze auto nog in topconditie en klaar voor vele veilige kilometers.

De Suzuki Splash is voorzien van verschillende handige en veiligheid verhogende opties. Zo beschikt deze auto over zij airbags voor extra bescherming bij een eventuele aanrijding. Daarnaast is er ook gedacht aan hoofd airbags voorin de auto, waardoor de veiligheid van de bestuurder en passagier gewaarborgd is. De aanwezigheid van een boordcomputer zorgt ervoor dat u altijd op de hoogte bent van het brandstofverbruik en andere belangrijke informatie over uw rit.

Maar niet alleen aan de veiligheid is gedacht bij deze Suzuki Splash. Het stuur is afgewerkt met leder voor extra comfort en een luxueuze uitstraling. Daarnaast zorgt de elektronische remkrachtverdeling ervoor dat u altijd veilig en gecontroleerd kunt remmen, wat zeker bijdraagt aan de rijervaring van deze auto.

Met zijn 5 deuren is de Suzuki Splash zeer toegankelijk en praktisch in gebruik. De metallic blauwe lak geeft de auto een moderne uitstraling en zorgt ervoor dat u zeker op zult vallen. Of u nu op zoek bent naar een stadsauto of een betrouwbare wagen voor langere ritten, deze Suzuki Splash 1.2 Exclusive EASSS heeft alles in huis om aan uw wensen te voldoen.

Neem vandaag nog contact op met Auto Klaver via telefoonnummer 072-5208898 om meer te weten te komen over deze Suzuki Splash en maak een afspraak voor een proefrit. Wij staan voor u klaar om al uw vragen te beantwoorden en u te voorzien van deskundig advies. Twijfel niet langer en ontdek zelf de kwaliteit en comfort van deze Suzuki Splash.

Op al onze occasions (met een verkoopprijs < €4500,-) zijn standaard de volgende zekerheden van toepassing:
- 12 maanden wettelijke garantie;
- Geldige APK;
- Tenaamstellingskosten;
- 14 dagen / 750 km omruilgarantie;
- Professioneel gereinigd.

Wij adviseren echter om voor het 'Afleverpakket Compleet' te kiezen. Voor slechts €695,- extra ontvangt u de volgende zekerheden:
- Onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema;
- Vervangen van slijtage gevoelige onderdelen indien dat nodig blijkt. (denk aan banden, remmen, ruitenwissers etc)
- Nieuwe APK keuring;
- Volle tank brandstof;
- 12 maanden Europese pechhulp

Voor een goede auto bent u bij Klaver altijd aan het juiste adres, al sinds 1937. Wij zijn de beste in Citroën door onze jaren lange ervaring als dealer. Wij zijn aangesloten bij Stellantis als Eurorepar Car Service. Onder Stellantis vallen de merken Citroën, Peugeot, DS, Fiat, Opel en nog meer. Zakelijk en privé leasen kan bij ons eigen Klaver Lease. En in het geval van schade hebben wij ons eigen Autoschade Herstel Roos Alkmaar.

Kortom: Klaver: Compleet uitgerust.

Disclaimer: Wij besteden grote zorg aan het juist adverteren van de aangeboden auto’s.
Wij kunnen echter niet verantwoordelijk of aansprakelijk worden gehouden voor eventuele afwijkingen.


Suzuki Splash

1.2 Exclusive EASSS | Keyless | Stoelverwarming | Airco

Klaver Autogroep

Alkmaar, NL

Verzekering nodig?

Ontdek de beste verzekering voor deze Suzuki Splash.

insurance

€ 4 140

139 855 km Benzine Handgeschakeld

€ 10 450

52 475 km Benzine Automaat

Nederhorst den Berg

T&O Auto's

€ 7 945

40 434 km Benzine Handgeschakeld

Bergschenhoek

Wim Hofman Auto's

€ 8 245

43 889 km Benzine Handgeschakeld

€ 8 450

93 621 km Benzine Handgeschakeld

2018

Opel
Karl

€ 7 750

102 050 km Benzine Handgeschakeld

Nederhorst den Berg

T&O Auto's

€ 7 950

128 785 km Benzine Handgeschakeld

€ 7 550

124 105 km Benzine Handgeschakeld

Voorschoten

Autobedrijf Hamers

2016

Fiat
500

€ 8 450

145 361 km Benzine Automaat

€ 7 445

262 356 km Hybride-Diesel Automaat

€ 7 900

87 220 km Benzine Handgeschakeld

2018

Opel
Karl

€ 7 750

92 140 km Benzine Handgeschakeld

Nederhorst den Berg

T&O Auto's

€ 8 450

98 987 km Benzine Handgeschakeld

2016

Opel
Corsa

€ 7 450

134 021 km Benzine Handgeschakeld

€ 7 950

34 414 km Benzine Handgeschakeld

Nederhorst den Berg

T&O Auto's