Voor een voordelig prijsje kun je altijd met iedereen verbonden zijn in je nieuwe Peugeot 208. Tijdelijk betaal je nog niet eens de helft van het Pack Connect.

Het Pack Connect voor de Peugeot 208 bestaat uit het Peugeot Connect 3D-navigatiesysteem met spraakherkenning, real-time verkeersinformatie van TomTom, de alarmfunctie Peugeot Connect SOS, digitale radio DAB+ en MirrorScreen, ofwel smartphone-uitwisseling met behulp van Apple CarPlay of MirrorLink.

Normaalgesproken betaal je 840 euro voor het Pack Connect. Nu betaal je minder dan de helft van de prijs: slechts 390 euro. Je ontvangt dus 450 euro korting op het pakket. Het Pack Connect is beschikbaar bij bestelling van een nieuwe 308 in de uitrustingsniveaus Active, Allure of GT-Line.